Modułowe tace z rozchodnikami

Modułowe tace z rozchodnikami na zielone dachy ekstensywne

 

Łatwe w montażu modułowe rozwiązania do dachów i tarasów zielonych w uprawie ekstensywnej.

Moduły drenażowe wypełnione podłożem, w którym zostały posadzone różne gatunki rozchodników.

 

Do zastosowania na dachach płaskich i tarasach, garażach, wiatach, zielonych przystankach.

Dostarczane jako gotowy produkt, z roślinami.

 

Tego typu rozwiązania cechuje łatwy, wydajny i szybki montaż. Klient może je samodzielnie układać na warstwie włókniny chłonno-ochronnej (również w sprzedaży). Dzięki możliwości samodzielnego montażu oszczędzamy koszty, nie musimy zatrudniać firmy wykonawczej, czy podawać na dach substratu (co jest szczególnie kłopotliwe dla klientów prywatnych, którzy nie dysponują na budowie dźwigiem, czy HDS).

 

Każda pojedyncza tacka modułowa zawiera drenaż, podłoże umożliwiające wzrost roślin oraz rozchodniki – wszystko w jednym systemie.

 

Stosując modułowe tace rozchodnikowe uzyskujemy natychmiastowy efekty zazielenienia. Przy czym wygląd roślin jest zależny od pory roku i okresu wegetacji. Możliwa jest instalacja o każdej porze roku.

 

Moduły rozchodnikowe retencjonują wodę opadową, a jej nadmiar odprowadzają (efekty opóźnionego odpływu deszczówki). Zapewniają liczne korzyści środowiskowe, łącznie z retencją wód opadowych, absorbowaniem CO2 , różnorodnością biologiczną i oczyszczaniem powietrza z pyłów.

 

Jednostką handlową jest 1 taca modułowa. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości tac.

 

W ofercie także nawozy, sadzonki rozchodników, cięte pędy sedum, maty rozchodnikowe i materiały do budowy zielonych dachów.

 

Jeśli potrzebujesz nawozy, modułowe tace z rozchodnikami, sadzonki sedum, cięte pędy rozchodnika lub maty wegetacyjne z rozchodników (tzw. rozchodnik z rolki), to skontaktuj się z nami w sprawie wyceny i dostawy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń lub napisz. Przygotujemy ofertę. Dostarczamy we wskazane miejsce małe i duże ilości.