Sadzonki rozchodników w multipaletach rozsadowych

Na dachach zielonych ekstensywnych stosuje się samowystarczalne, nisko rosnące rośliny, odporne na duże nasłonecznienie, mróz i suszę, takie jak mchy, sukulenty, czy zioła i niektóre trawy.

Najczęściej stosowanymi roślinami na dachach ekstensywnychrozchodniki. Badania najstarszych instalacji na dachach zielonych wykazały, że rozchodnik jest najtrwalszą i najbardziej odporną rośliną w takim zastosowaniu.

 

W naszej szkółce są produkowane sadzonki rozchodników o średnicy bryły korzeniowej 2,5 cm (po 192 sadzonki w multipaletce rozsadowej) lub 4 cm (po 112 sadzonek w multipaletce rozsadowej). Jednostką handlową jest 1 multipaletka rozsadowa.

 

Zastosowanie sadzonek rozchodników i ciętych pędów sedum to najtańszy i najbardziej ekonomiczny sposób na zazielenienie dachu ekstensywnego.

 

W ofercie także cięte pędy rozchodników, tace modułowe z rozchodnikami, nawozy i pozostałe materiały do zielonych dachów.

 

Jeśli potrzebujesz sadzonki sedum, cięte pędy rozchodnika, tace z rozchodnikami lub maty wegetacyjne z rozchodników (tzw. rozchodnik z rolki), to skontaktuj się z nami w sprawie wyceny i dostawy.

 

Jeśli jesteś zainteresowany – zadzwoń lub napisz. Przygotujemy ofertę. Dostarczamy we wskazane miejsce małe i duże ilości.