Materiały na zielone torowiska

Maty rozchodnikowe i materiały na zielone torowiska

 

Specjalizujemy się w dostawie prekultywowanych, w 90% zazielenionych mat rozchodnikowych (rozchodniki z rolki) i kompleksowych rozwiązań na zielone torowiska z rozchodników.

 

Dostarczaliśmy maty rozchodnikowe na jedno z największych w Polsce zielonych torowisk z mat rozchodnikowych w Poznaniu (ulica Naramowicka, dostawa w 2021 roku ponad 13 000m2 maty rozchodnikowej oraz substratu ekstensywnego), także w Poznaniu na zielone torowisko przy ul. Unii Lubelskiej (2020 ), Toruniu (2021) i w Warszawie (rewitalizacja w roku 2022 istniejącego torowiska z tłucznia, na odcinku o długości 668 m, od Jana Pawła II, między rondem ONZ a dworcem Warszawa Centralna).

 

W ofercie także drenaże, włókniny i substraty na zielone torowiska. Współpracujemy z firmami wykonawczymi, które realizują zielone torowiska – układają warstwy roślinne na zielonych torowiskach.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wsparcia projektowego. Już na etapie projektu i planowanie realizacji, czy wyceny do przetargu doradzimy jakie rozwiązania będą optymalne dla Twojej inwestycji.